جستجو

درباره یلماسازان

درباره ما (معرفی شرکت)

شرکت یلماسازان در مهرماه 1380 در قالب سهامی خاص تاسیس گردید رشته فعالیت این شرکت تولید ظروف یکبار مصرف PET جهت بسته بندی انواع مواد غذایی ، دارویی و بهداشتی می باشد.

دستگاه های خطوط تولید ظروف PET این واحد تولیدی محصول شرکت ASB NISSEI  ژاپن می باشند. این دستگاه ه ها که تک مرحله ای و تمام اتوماتیک (از زمان مکش گرانول تا زمان تحویل ظرف PET )   می باشند، انبار مواد اولیه و انبار محصولات نهایی در 20 تیر 1384 واقع در شهرک صنعتی شمس آباد به بهره برداری رسید.

شرکت یلماسازان با تولید روزانه بیش از 45000 ظرف PET  همراه با درب افتخار دارد در حال حاضر ظروف مورد نیاز برای بسته بندی ادویه جات و چاشنی شرکت هایی از قبیل محصولات غذایی گلها، چای گلستان، همیشک، برتر، صیتی، گلباران، ترخینه، داماش، شاهسوند، کشت سبزشیراز، هرول ، ماه دانه و سبزان را تامین نماید، همچنین جهت ارتقا کیفیت محصولات صادراتی، ظروف بسته بندی زعفران و پسته را نیز تولید می نماید.

به دلیل قابلیت های فراوانی که در دستگاه های تک مرحله ای تمام اتوماتیک PET وجود دارد این شرکت توانایی تولید انواع ظروف PET با تنوع دهانه از 6 تا 210 میلیمتر و تنوع حجم 30 تا 7000 میلی لیتر با حداقل وزن و تنوع رنگ را دارا می باشد.      

یلما در ادبیات فارسی به معنی هر شی کم وزن، حجیم و با ارزش می باشد.                             

فیلترها
Sort
display